داستان ما

ما فعالیت خودمان را در قالب مشاغل خانگی آغاز کردیم و با توجه به اینکه اصلیتی از گناباد داریم و شغل آبا و اجدادیمان کشاورزی زعفران بوده است با محصول زعفران در بسته بندی های مختلف شروع کردیم تا بتوانیم زعفران اصل و با کیفیت را بدست مشتریانمان برسانیم .

پس از مدتی با بررسی ظرفیت های شهرمان پی بوجود بیست هزار اصله درخت توت در سطح گناباد و روستاهای اطراف بردیم و متوجه شدیم که این درختان دارایی های بزرگی برای شهرمان هستند که می تواند به اشتغالزای در شهرمان کمک بسیار کند .

با بررسی های مختلف شروع به جمع آوری و خرید توت خشک از کشاورزان کردیم و سعی کردیم با تعدیل قیمت رو به بالا مسولیت اجتماعی خودمان را در قبال همشهریان عزیزمان انجام دهیم و این امر همیشه جز اولویت های برنامه کسب و کارمان بوده هست و خواهد بود .

این امر باعث شد که فعالیت اصلی مان بر روی توت و مشتقات آن شامل توت خشک ، شیره توت و یک محصول جدید به نام حبه توت باشد .

با توجه به ارتباط گرفتن با زنجیره کشاورزان گناباد و شهرهای اطراف ، توانستیم محصولاتی همچون عناب ، زرشک ، کشمش و انجیر را هم که از محصولات بومی منطقه مان هستند را خریداری و به مرحله بسته بندی برسانیم .

همزمان با بسته بندی محصولات ذکر شده ، ایده ی تولید توت خشک بصورت حبه را هم بررسی کردیم وبه مرحله نهایی رسانده و توانستیم نوآوری در زمینه نحوه مصرف این ماده غذایی ارزشمند انجام دهیم ، تا افرادی که مبتلا به دیابت هستند و یا زیمنه ابتلا به این بیماری دارند که در کشور عزیزمان تعدادشان هم کم نیست بتوانند راخت تر این ماده مغذی را در سبد غذاییشان بگنجانند.

و در حال حاضر چشم انداز ما برای پنح ساله آینده احداث و راه اندازی توتستان می باشد تا بتوانیم تمام چرخهمحصول را بدست بگیریم و کنترل بیشتر محصولاتی بسیار با کیفیت و در خور نام عزیزمان ایران در بازارهای جهانی تولید نماییم .

کشته